Anasayfa
CRM
Çözümler
Referanslar
Makaleler
Broşürler
    

Eğitim


CAS genesisWorld CRM ve teamWorks portal çözümlerinin eğitimlerinin temel amacı kullanıcıların yeni yazılım ve yeni işlevler konusunda kendilerini yetkin ve rahat hissetmelerini sağlamaktır. Anahtar kullanıcılara projenin ilk safhalarında eğitim verilerek, proje süresince onlardan olabildiğince destek alınması hedeflenmektedir. Son kullanıcılar sistemin tasarımı tamamlandığında ve prototip bir sistem hazır olduğunda eğitime alınmaktadır.

 

Proje Yönetimi ve Danışmanlık


1986 yılından beri KOBİ'lere CRM-Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda çözümler sağlayan CAS Software AG iş ortakları, edindikleri deneyimi proje yönetimi ve danışmanlık sürecine de yansıtmıştır.  Danışmanlarımız, projelerinizde doğru uygulama ve proje yönetimi metodolojilerinin kullanılmasını sağlayarak, proje önceliklerinizi belirlemenize ve planlamanıza destek olmaktadır. CAS genesisWorld CRM proje metodolojimiz hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayınız.

 

Uygulama Geliştirme


Standart CAS genesisWorld CRM yazılımının firmanızın mevcut süreçlerine uyarlanması, firmanızda fiili olarak kullanılan yazılımlar ile olası entegrasyon işlemleri, firmanıza özel rapor ve listelerin hazırlanması gibi işlemler için danışmanlarımız firmanıza hizmet vermektedir.

 

LiveZilla Live Help

 

CAS genesisWorld CRM

KOBİ'ler için çeşitli modüller ile zenginleştirilebilen eksiksiz bir CRM sistemi...

 

CAS teamWorks Intranet/Extranet Portal

Çalışanlarınız, bayileriniz ve iş ortaklarınız için intranet/extranet portal çözümü...

 
 

Bookmark and Share

   

anasayfa | çözümler | hizmetler | referanslar | iletişim

Copyright 2010 © ABS Bilgi Sistemleri | Yasal haklar