Anasayfa
CRM
Hizmetler
Referanslar
Makaleler
Broşürler
    

CAS genesisWorld CRM Modülleri

CAS modüllerinden istediğiniz kombinasyonu oluşturabilirsiniz


Bir firmada, satış veya pazarlama veya yönetim kurulu gibi farklı departmanların kendilerine özel CRM ihtiyaçları bulunur. CAS genesisWorld 11. sürümünde yer alan özellik ve modülleriyle bu ihtiyaçları tam anlamıyla karşılar.

CAS genesisWorld modüller

Satış Modülü


Satış Modülü ile satış süreçlerinizi etkin bir biçimde tasarlayabilir, hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

bulletFırsat takibi için satış süreçlerinizi uyarlayın ve kurumsal prosedürlerinizi standartlaştırın
bulletKontak kişilerinizi, ilk irtibattan kalifiye potansiyel müşteriye, fırsattan satış sonrası hizmetlere kadar yönetin
bulletKriter katalogları ve otomatik olasılık hesaplamaları ile standart satış sürecinizi oluşturun

Satış modülü

bullet

Özelleştirilmiş fırsat görünümleri ile satış ile ilgili sorularınıza ilişkin derinlemesine analizler yapabilirsiniz.

bullet

Bir butona tıklanarak oluşturulan satış raporları, satış bölümünde görevli personelinize zaman tasarrufu sağlar

bullet

Rakip profili görüntüleme sayesinde özel durumlarda rakiplerin güçlü ve zayıf yönlerine anında ulaşın ve buna göre hareket edin.

bullet

Kontak yönetimi ile karar vericiler, davranışları, karara etkileri gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

bullet

Satış modülü ile kolaylıkla oluşturulan teklifler. Veritabanındaki tüm ürünler, açıklayıcı notları ile birlikte Microsoft Word'e otomatik olarak aktarılır.

bullet

Entegre doküman yönetimi sayesinde tekliflere, sözleşmelere ve faturalara anında ulaşın.

bullet

Endirekt satışlar gibi farklı satış yapılanmalarını destekler. (Distribütör, bayi...)

Pazarlama Modülü


Pazarlama modülü ile çok aşamalı kampanyaları planlayabilir ve kampanya ilerleyişini, aşamalardaki durumları anında görebilirsiniz.

bulletGrafiksel iş akış tasarımcısı sayesinde hızlı ve kolay oluşturulan pazarlama kampanyaları.
bulletSürükle&bırak ile veya butonları kullanarak, arama ekranlarından, görünümlerden veya dağıtım listelerinden eklenen adresler.

Pazarlama kampanyası

Pazarlama kampanyası

bulletAdresleri dağıtım listesi olarak kaydedebilirsiniz.
bulletBelirli bir adres havuzundan adresleri seçip hemen bir takip kampanyası başlatabilirsiniz.
bulletMüşteri yanıtları farklı bir sekmede kaydedilir.
bulletİzin verilen ve tercih edilen iletişim yöntemleri otomatik olarak dikkate alınır: Tercih edilen iletişim yöntemi (e-mail, posta, vs.) adrese atanır. Eksik iletişim detayları gösterilir.
bulletKampanyalar için daha önceden hazırlanmış şablonlar kullanılabilir veya yeni şablonlar oluşturulabilir.
bulletBütçe ve gider planlaması kampanyaya entegre çalışır.
bulletKampanyanın başarı durumunu gösteren detaylı analizler yapılabilir.
bulletPlanlanan zamanda toplu e-posta gönderimi: Gün içinde pazarlama kampanyanızı oluşturabilir, gönderimlerinizi gece yapabilirsiniz.

Rapor Modülü


bulletCAS genesisWorld CRM veritabanınızdaki en güncel verilere gerçek zamanlı erişerek müşteri ilişkilerinizi analiz edebilirsiniz.
bulletEsnek filtreleme fonksiyonları sayesinde veri kayıtlarını, bağlantıları ve çalışma saatlerini değerlendirebilirsiniz.
bulletSonuçları kolayca Microsoft Excel veya Access'e gönderebilir ve PDF veya RTF türünde çıktı alabilirsiniz

Rapor modülü

bulletEsnek filtreleme fonksiyonları sayesinde veri kayıtlarını, bağlantıları ve çalışma saatlerini değerlendirebilirsiniz.
bulletCrystal Reports entegrasyonu sayesinde, Crystal Reports raporlarınızı CAS genesisWorld'e dahil edebilirsiniz. Ayrıca, tüm raporlar kokpite entegre edilebilir.
bulletOLAP'ı destekleyen görselleştirme bileşenleri ile gruplamaları, filtreleri vs. doğrudan görünüm içerisinde değiştirebilirsiniz.
bulletDerinlemesine analiz özellikleri ile verilere gruplayıp özet halinde görebilir veya tek bir veri kaydını inceleyebilirsiniz.
bulletEtkileşimli tablolar ve çizelgeler ile tüm bilgileri çok daha açık ve net analiz edebilirsiniz.
bulletEntegre yazdırma ve dışarı veri alma fonksiyonu ile tüm analizlerinizi yazdırabilir veya farklı formatlarda dışarı alabilirsiniz.

Mobilite Modülü


Günümüzde bir çok çalışanın müşteri bilgilerine ofis dışındayken de ulaşması gerekiyor. Bu kişiler evde çalışıyor olabilirler veya yoldayken smartphone gibi mobil cihazlar kullanıyor olabilirler. Bu nedenle CAS genesisWorld kullanıcılarına mobilite modülü ile aşağıdaki olanakları sunuyor:

  • Replikasyon – Farklı konumlar arasında veya dizüstü bilgisayarla ana sunucu arasında senkronizasyon
  • Web erişimi – Web tarayıcısı aracılığıyla erişim
  • Mobil erişim – PDA veya smartphone'lar gibi mobil cihazlar aracılığıyla doğrudan erişim (BlackBerry için ayrı bir CAS modülü bulunmaktadır.)

Blackberry için Mobil CRM Modülü


Mobil CRM modülü, BlackBerry kullanarak CAS genesisWorld yazılımına doğrudan erişim sağlar. Dünyanın herhangi bir yerinde ve herhangi bir zamanda firma verilerinize gerçek zamanlı erişebilirsiniz. Bu modül size sık kullanılan fonksiyonları sağlar: arama, adreslerin düzenlenmesi ve dosya görünümleri, randevular ve görevler, doğrudan uygulama üzerinden telefon çağrıları ve e-postalar, gelen ve giden telefon çağrılarına notlar yazıp doğrudan CAS genesisWorld veritabanına arşivlenmesi. Gerçek zamanlı olarak doğrudan gerçek veritabanında çalıştığınız için verileri ayrıca senkronize etmenize gerek kalmaz.

 

Proje Modülü (: tüm kullanıcılarda Premium Edition lisansı olmalıdır.)


Proje modülü, proje yönetimi ve kaynak yönetimini birlikte sunar. Proje kontrolü, zaman ve maliyet odaklı proje yönetimi sağlar.
bulletBaşlangıç tarihinden itibaren tüm veriler, planlar ve faaliyetler açık ve net bir şekilde proje altında saklanır.
bulletVerilen hizmetler için günlük ve saatlik ücretler CAS genesisWorld ürün kataloğunda fiyat ve iskonto listeleri ve hizmet açıklamaları ile tanımlanabilir. Hizmetler için teklifler kolaylıkla oluşturulabilir.

Proje Modülü

bulletŞablonlar sayesinde sık kullanılan proje aşamaları ve iş adımları tanımlanabilir. Süreçler ve kilometre taşları dışında randevular, görevler, telefon çağrıları, belge şablonları da öngörülen maliyetleri ile şablon proje planına dahil edilebilir.
bulletEsnek bir şekilde ayarlanabilir ağaç görünümü, entegre Gantt şeması ve öncel/izleyen bağımlılıkları mükemmel bir görünüm sunar. Planlanan kaynakların kullanım ve boşluk durumları da görüntülenebilir.
bulletMaliyetler, yol giderleri ve sözleşmedeki hizmetler projeye kaydedilir. Bir butona tıklayarak güncel proje raporları, proje maliyetleri, satış tahminleri ve satış değerlendirmeleri alınabilir.
bulletGiderlerin kaydı: Yemek, yol gibi giderler girilebilir.
bulletZaman kayıtlarının kümülatif değerleri: Bir proje/iş içindeki tüm zaman kayıtlarının toplamı görüntülenebilir.
bulletZaman kayıtları: Otomatik zaman kaydı özelliği bir projeye veya göreve harcanan zamanı kolayca kaydeder. Randevular, alınan izinler veya telefon çağrıları CAS genesisWorld veya Microsoft Outlook takvimi üzerinden transfer edilebilir.
bulletKaynak planları kolaylıkla görüntülenebilir.

Yardım Masası Modülü


bulletYardım masası modülü ile müşterileriniz sisteme giriş yapıp destek taleplerini hızlı bir şekilde firmanıza iletebilir. Çalışanlarınız servis sözleşmeleri oluşturabilirler.
bulletÇözümlenen sorunlar ilgili ürünün veya konunun SSS veritabanına transfer olur.Servis departman çalışanları SSS belgelerine hızlı ve kolay bir biçimde ulaşabilir. Seçtiğiniz SSS belgesini online bir portala gönderebilirsiniz.

Yardım Masası modülü

bulletKaynak planları kolaylıkla görüntülenebilir.
bulletOtomatik zaman kaydı özelliği servis maliyetlerinin tam kontrolünü sağlar. Süre ve kullanılan araç otomatik veya manüel olarak kaydedilebilir. Sorunlar veya müşteriler ile ilgili değerlendirmeler yapılabilir.
bulletİleri SSS araması: SSS belgeleri veya iş isteklerindeki not ve metin sahaları aramalara dahil edilebilir.
bulletWeb istemcisi: Helpdesk Web istemcisi - iş isteği ve SSS portalı -
bulletTelefon çağrı sürelerinin otomatik kaydı: Servis personelinizin hangi müşteriye ne kadar süre destek verdiğini belirleyebilir, belirlediğiniz saatlik ücrete göre müşterilerinize fatura kesebilirsiniz.

Timeclient Online Modülü


Timeclient online ile çalışma ve seyahat sürelerinizi, günlük harcamalarınızı, ve gider makbuzlarınızı internet üzerinden kolayca girebilirsiniz. Böylece sahada çalışan personeliniz müşteri için ne kadar süre harcadıkları bilgisini tutabilirler.

Form Tasarımcısı Modülü


Form tasarımcısı modülü ile çeşitli veri kayıt tiplerinin ekranlarını kurumsal tasarımınıza göre uyarlayabilirsiniz. Bu şekilde, veri yapısı firmanızın özel ihtiyaçlarını karşılar ve kendi iş akışlarınızı oluşturmanıza izin verir.

 

 

LiveZilla Live Help

 

BROŞÜRLER

CAS genesisWorld CRM Tanıtım Broşürü (Version 10)

 
 

Bookmark and Share

   

anasayfa | çözümler | hizmetler | referanslar | iletişim

Copyright 2010 © ABS Bilgi Sistemleri | Yasal haklar