Anasayfa
CRM

Çözümler

Hizmetler
Referanslar
Makaleler
Broşürler
    

CAS genesisWorld, küçük ve orta boy işletmeler için ideal bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümüdür: basit, etkin, düşük maliyetlidir ve sezgisel kullanım olanağı sağlar. Günümüz teknolojisine uygun CRM çözümümüz standart sürümünde şirketinizin müşteri ilişkileri ile ilgili etkinliklerinde size destek verecek birçok vazgeçilmez özelliği barındırır. Firmanızın özel isteklerini karşılamak için kolaylıkla uyarlanabilir veya yeni modüller ile genişletilebilir.

Uluslararası bir yazılım olan CAS genesisWorld CRM, 12 lisanda kullanılabilmektedir: Türkçe, Almanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Çekçe, Hırvatça, Romence, Macarca, Lehçe, Flemenkçe.

Adres yönetimi Satış ekibinizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş veri giriş yardımcıları sayesinde basit ve hızlı adres yönetimi, dağıtım listeleri, iş ortaklarının yönetimi, vs.
   
Toplu müşteri dosyaları Bir müşteri ile ilgili tüm etkinlikleri, belgeleri, iletişimleri, projeleri, fırsatlarını ve faturaları kronolojik sırada gösteren müşteri dosyası.
   
Takvim, randevular ve görevler Günlük, haftalık veya aylık takvim görünümü, ekip veya kaynak takvimleri, arama yardımcısı, toplantı davetleri, kişisel görev listeleri, önceliklendirme, ilerleme durumunu izleme.
Kaynaklar, çalışanlar ve tatiller için planlayıcı grafik ve liste görünümleri.
   
Telefon çağrıları Gelen çağrıları tanıma, doğrudan liste veya müşteri dosyası üzerinden çağrı yapma, çağrı sürelerinin otomatik kaydı, gelen, giden ve cevapsız çağrılar gibi birçok özelliği içeren telefon çağrıları yönetimi.
   
İletişim Mektup, faks, e-posta ve her tip belgenin (sunumlar, ekler) tümleştirilmesi, Microsoft Word şablonları, geleneksel ve elektronik toplu posta gönderimi, müşteri dosyasına otomatik bağlantısı, yerleşik e-posta istemcisi, POP3 / IMAP4 yoluyla diğer e-posta sunucularının desteği.
   
Proje yönetimi ve proje dosyaları Randevular, toplantılar, hedefler, görevler, belgeler, telefon notları gibi bir proje ile ilgili tüm etkinliklerin kolay takibi.
   
Pazarlama faaliyetleri ve dağıtım listeleri Toplu posta gönderimi, dağıtım listeleri, adres seçim yardımcıları sayesinde hedef müşterilerle kolay iletişim.
   
Müşteri şikayet yönetimi İlk iletişimden, sorun çözülene kadar müşteri istek ve şikayetlerinin yönetimi.
   
Satış fırsatları yönetimi Potansiyel müşteri ile ilk iletişimden, satış sonrası hizmetlere kadar tüm satış süreçlerinin adım adım takibi, süreç içerisindeki her aşamanın (teklif, sözleşme) fırsatlar üzerinden izlenmesi.
   
Mobil satış ekibi Daima ve her yerde bilgilerinize ulaşın: şubeler arasında veya dizüstü bilgisayarları ile replikasyon, web istemcisi, cep telefonları ve PDA’lar ile güncel verilere anında erişim.
   
Çift kayıt kontrolü CAS genesisWorld standart sürümünde bulunan kontrol mekanizması ile yeni adres girilirken veya mevcut adres değiştirilirken diğer adreslerle otomatik kontrol, ek modül ile adres verilerini dışardan alırken kayıtların kontrol ve silinmesi.
   
Analiz ve raporlama Veri analiz olanakları, rapor örnekleri, Microsoft Access, Crystal Report, Cognos, vs. gibi yazılımlar ile tümleşme.
   
MS Exchange / Outlook entegrasyonu Microsoft Exchange adres, randevu ve görevlerinin kullanımı ile Outlook ve CAS genesisWorld kullanıcıları arasında tam uyum.
   
ERP veri entegrasyonu Standart modül üzerinden bağlantı. Müşteri dosyasından ERP’deki sipariş, fatura ve gönderme belgelerine doğrudan erişim ve adresler arasında otomatik eşzamanlama.
   
CAS genesisWorld zekası Çok gelişmiş arama ve filtreleme işlevleri, kokpıt, gezgin, kişisel bilgi yardımcısı, uyarılar, otomatik bildirimler, gizli veriler, bağlantılar, veri alma/verme, yazdırma seçeneği, istatistiksel hesaplama işlevleri, vs.
   
Kişiselleştirme Kullanıcı ve yönetici için yapılandırma olanakları, sıradüzensel yapıda erişim haklarının düzenlenebilmesi, şablonların değiştirilmesi ve yeni alanların ve veri türlerinin yaratılması.
   
 CAS teamWorks (Intranet – firma ve çalışanlar portalı) ile birlikte kullanım.

 

 

LiveZilla Live Help

 

BROŞÜRLER

CAS genesisWorld CRM Tanıtım Broşürü (Version 10)

 

Bookmark and Share

 

 

 

anasayfa | çözümler | hizmetler | referanslar | iletişim

Copyright 2010 © ABS Bilgi Sistemleri | Yasal haklar