Anasayfa
CRM
Çözümler
Hizmetler
Referanslar
Makaleler
Broşürler
    

WWW.CRM-YAZILIMI.COM alan adı ABS BİLGİ SİSTEMLERİ'ne ait olup kendisi tarafından yayınlanmakta ve işletilmektedir. Aksi belirtilmedikçe, bu sitede yer alan tüm ürün ve hizmetler, markalar, logolar, ürün isimleri ve amblemleri ABS BİLGİ SİSTEMLERİ'ne aittir ve marka haklarıyla korunmaktadır. Bu bağlamda hiç kimseye hiçbir şekilde açık ya da örtülü olarak lisans verilmemektedir. Sitede yeralan kod ve yazılım da dahil olmak üzere hiç bir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz. ABS BİLGİ SİSTEMLERİ'ne ait ürün ve hizmetlerin lisanslı kullanıcıları kişisel kullanım için sitede yeralan dosyaları bastırabilir, kopyalayabilir veya geçici olarak saklayabilir. ABS BİLGİ SİSTEMLERİ'nin yazılı izni alınmadığı sürece sitenin başka bir şekilde kullanımı yasaktır. Herhangi bir kişi ya da kuruluş, önceden yazılı izin almadıkça, sitenin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya link veremez.

Güncelleme:

Web sayfasındaki her türlü bilgi, materyal ve içerik herhangi bir bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir, geri çekilebilir, güncellenebilir. Verilen fiyat ve oranlar haber vermeksizin değiştirilebilir bu nedenle satış veya satın alma teklifi olarak yorumlanamaz. Güncel oran ve fiyatlar ABS BİLGİ SİSTEMLERİ'nden ya da iş ortaklarından araştırılmalı ve doğrulanmalıdır.

Üçüncü kişilerin görüş ve değerlerindirmeleri ile 3. kişiler tarafından verilen ve doğrudan aktarılan bilgiler kendilerine aittir, bunlardan ABS BİLGİ SİSTEMLERİ sorumlu tutulamaz.

 

KOBİ'ler için çeşitli modüller ile zenginleştirilebilen eksiksiz bir CRM sistemi...

Küçük işletmeler ve serbest çalışanlar için Web tabanlı CRM çözümü...

Çalışanlarınız, bayileriniz ve iş ortaklarınız için intranet/extranet portal çözümü...

 
 

Bookmark and Share

   

anasayfa | çözümler | hizmetler | referanslar | iletişim

Copyright 2010 © ABS Bilgi Sistemleri | Yasal haklar